За місяць Верховна Рада планує внести зміни до законодавства, що змусять водіїв більше приділяти уваги безпеці своїх найменших пасажирів.

Про це пише "Атомотоклуб".

Парламентарі збираються переглянути законопроект щодо безпечного перевезення дітей в транспортних засобах та притягнути водіїв до відповідальності, поки що адміністративної, за перевезення дітей зростом до 145 см та віком до 12 років не у спеціальних кріслах.

Таке рішення прийняла влада у зв’язку зі збільшенням випадків смертельних ДТП на дорогах, де чималу частину із жертв складають діти.Депутати пропонують зобов’язати водіїв виконувати нововведення, а у протилежному випадку сплатити штраф у розмірі 255-340 гривень.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, спеціальні крісла, у порівнянні зі звичайними пасками безпеки, зменшують смертність дітей під час аварій більші, ніж у половину.

Українські батьки здебільшого нехтують цими правилами. За статистикою, лише половина водіїв перевозять дітей до 12 років у автокріслах, у той час як вже два десятки років у ЄС це правило є обов’язковим.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", водієві з єврономерами присудили небачений штраф у розмірі майже півмільйона гривень.