За місяць Верховна Рада планує внести зміни до законодавства, що змусять водіїв більше приділяти уваги безпеці своїх найменших пасажирів.

 Про це пише "Атомотоклуб".

Парламентарі збираються переглянути законопроект щодо безпечного перевезення дітей в транспортних засобах та притягнути водіїв до відповідальності, поки що адміністративної, за перевезення дітей зростом до 145 см та віком до 12 років не у спеціальних кріслах.

Таке рішення прийняла влада у зв’язку зі збільшенням випадків смертельних ДТП на дорогах, де чималу частину із жертв складають діти.Депутати пропонують зобов’язати водіїв виконувати нововведення, а у протилежному випадку сплатити штраф у розмірі 255-340 гривень.

Популярні новини зараз

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, спеціальні крісла, у порівнянні зі звичайними пасками безпеки, зменшують смертність дітей під час аварій більші, ніж у половину.

Українські батьки здебільшого нехтують цими правилами. За статистикою, лише половина водіїв перевозять дітей до 12 років у автокріслах, у той час як вже два десятки років у ЄС це правило є обов’язковим.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  водієві з єврономерами присудили небачений штраф у розмірі майже півмільйона гривень.