З кінця квітня по липень місяць в Україні сезон вирощування шпинату. Цей рослинний продукт є потужним джерелом більшості вітамінів, мікроелементів і білка. Шпинат один із кращих продуктів, який може продовжити молодість організму.

За словами дієтолога, вік впливає на легені та судини. Коли легенева тканина змішується зі сполучною, а судини стають менш проникливими для корисних речовин і кисню - наш організм починає в'янути. Цей процес тягне за собою старіння організму.
Шпинат здатний впоратися з цим процесом, запобігаючи гіпоксії.

Його можна вживати як в сирому вигляді, так і робити з листя страви, смузі.

Корисні властивості шпинату: містить важливий для організму білок HIf-1, який активує гени, що не дають клітинам загинути від кисневого голодування, допомагає відновлювати енергію, забезпечує клітини складовими, необхідними для життєдіяльності. Шпинат відомий як протизапальний засіб, який захищає клітини мозку, тканин від старіння, підвищує стійкість до фізичних навантажень. Рослина багата на бетаїн, вітаміни С, Е, які відповідають за молодість організму.
Людям, у яких виразка, камені в нирках, слід обмежити вживання шпинату.

Популярні новини зараз

Дружина капітана "Динамо" без бюстгальтера вирішила підняти чоловікам не лише настрій, фото

Курс валют на 28 березня засмутить закритих на карантин українців

Зеленський без маски вийшов до журналістів з радісними новинами, повне відео

Медики виявили нові небезпечні симптоми коронавірусу, як розпізнати захворювання

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що кожен з нас прагне зберегти молодість і красу якнайдовше, але іноді відбуваються непередбачені ситуації, які призводять нас до стресового стану, а неправильний спосіб життя і надмірне нервування обумовлюють старіння шкіри і організму.