Урядова програма "Доступні ліки" розширила зону впливу, збільшивши кількість медикаментів.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства охорони здоров'я, це поширюється на ліки для страждаючих від діабету ІІ типу, серцево-судинних захворювань і бронхіальної астми. Тепер для цих пацієнтів розширився вибір препаратів, які можна отримати в аптеках свого міста безкоштовно або з незначною доплатою.

"У нього увійшло 199 препaрaтів 43 виробників. З них 21 виробник країн ЄС, 17 - Укрaіни, 4 - Індії, 1 - Ізраїля. Рaніше в прогрaмі брали участь 157 препaрaтів", - йдеться в офіційній програмі міністерства. Для астматиків з'явилося 4 нові препарати, для діабетиків - 5, для людей із серцево-судинними захворюваннями - 33.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що кілька місяців тому з безкоштовними ліками в українських аптеках були проблеми.

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф
Показати ще