Міністерство освіти анонсувало деякі нововведення, які чекають на майбутніх випускників з 9-го класу. Учні, які вступатимуть на молодшого спеціаліста після 9 класу, повинні будуть оформити собі ID-картку.

Про це рішення повідомили на сайті профільного відомства.

Відповідно до нового закону, тепер майбутні неповнолітні студенти мають подати з пакетом документів для вступу не лише свідоцтво про народження, а й ID-картку, яку потрібно оформляти з 14 років.

Тому батькам наголошують заздалегідь замовити оформлення документа дітям.

Популярні новини зараз

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Показати ще

"І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті діти, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року", - наголосив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Нагадаємо, місяць канікул і ще стільки ж віддаленого навчання влаштують українським студентам найбільші університети країни. А все тому, що влада намагається економити засоби та кошти на опалення у вишах.

Дивіться, скільки коштів народні епутати витрачають на анвчання своїх чад

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в мережу виклали програму зовнішнього незалежного оцінювання, яке проходитимуть випускники у 2018 році.