Інцидент стався в одному з барів неподалік від Києва. У ньому транслювали футбольний матч між Росією та Хорватією на Чемпіонаті світу – 2018. Про це повідомила місцева мешканка Марина Кочур у групі "Мої Бровари".

За твердженням обуреної дівчини, відвідувачі помітили, що в момент програвання на телеекрані гімну РФ працівники закладу навмисно робили звук голосніше. Це обурило не тільки її, але і багатьох клієнтів бару.

"Категорично не раджу жителям Броварів відвідувати заклад Smoky Bar. Там дуже люблять Росію. Настільки, що включають голосніше їх гімн під час трансляції футбольного матчу", - категорично наголошує Марина.

Однак не всі коментатори в мережі підтримали її. І навіть в коментарях розгорілася неабияка суперечка. Одні почали люто захищати заклад, інші ж підтримали позицію дівчини.

"Показувати футбол з "Мордора" – це дно, повне дно", "Розумієте, у нас таке суспільство, що для деяких війна ще й не починалася", - пишуть місцеві жителі.

Інші ж не побачили нічого поганого в гімні Росії під час трансляції матчу з футболу в громадських місцях, в тому числі і барі України.

"І ви не радите відвідувати цей бар тому, що вам там щось не сподобалося? Від вас тхне світовим егоїзмом, радьте своїм рідним, куди ходити і як ходити", - пише один з відвідувачів закладу.

Осторонь не залишилися і представники адміністрації бару, які намагалися врегулювати ситуацію і виправдати свої дії.

"Матч транслювався на державному каналі України. Тобто цей матч дозволили показувати в нашій з вами країні. Ми додаємо гучності кожен раз, коли йде трансляція матчів", ― пише Ольга Демченко.

Крім цього, жінка зазначила, що адміністратор закладу додала звук лише після прохання відвідувача, "а все перекрутили так, наче ми не вболіваємо за Хорватію".

Однак авторка поста Марина Кочур зазначила, що сам адміністратор закладу говорив про "великої і могутньої Росії" при тому, що інші співробітники залу просили його припинити і обіцяли "набити морду".

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в ніч на неділю, 24 червня, в Оболонському районі Києва в одному з ресторанів власник закладу відкрив стрілянину по відвідувачах, в результаті чого один чоловік загинув, ще двоє поранені. Правоохоронні органи показали відео та фото з місця трагедії. Про це повідомляють ЗМІ.

В Оболонському районі власник ресторану розстріляв з бойового пістолета трьох відвідувачів

Posted by Вартові еспресо on Saturday, 23 June 2018