Збірна Бельгії обіграла команду Бразилії в чвертьфінальному матчі чемпіонату світу позбавивши її півфіналу ЧС.

Зустріч пройшла в п'ятницю, 6 липня, в Казані і завершилася з рахунком 2: 1. Про це повідомляє портал Знай.Спорт.

У першому таймі бельгійці змогли забити два м'ячі у ворота "пентакампеоне": на 13-й хвилині м'яч у свої ворота відправив півзахисник Фернандіньйо, другий гол на 31-й хвилині забив півзахисник Кевін Де Брюйне.

На 13-й хвилині Шадлі з кутового навісив на ближню штангу, де Жезус завадив Фернандіньо зіграти на відбій, і м'яч від плеча півзахисника «Сіті» відлетів у ворота Алісона.

На 31-й хвилині Лукаку зачепився за м'яч на своїй половині поля, втік від Фернандіньо і зіграв на Кевіна Де Брюйне, який прорвався до лінії штрафної і пробив в дальній кут. Рахунок став 2: 0, і справа для Бразилії запахло гасом.

На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь європейської збірної.