Незабаром стартує презентація нового швидкісного транспорту з Києва до Міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Про це повідомили в профільному міністерстві.

Як повідомили представники Мінінфраструктури, будівництво нової залізниці розпочалось у квітні цього року. Ы за словами очільника відомства Володимира Омеляна, цей маршрут конче необхідний українцям та буде користуватися великою популярністю. Адже в цьому році прогнозується різке зростання пасажиропотоку в аеропорту "Бориспіль" за рахунок тих бюджетних авіаліній, які полетять з цього аеропорту.

Що пропонують пасажирам

Чиновники розглядають можливість прокласти новий маршрут по вже існуючих залізничних шляхах. Втім в розпорядженні залізниці є рухомий склад, який просто потребує ремонту.

Проектом передбачається будівництво 272-х метрового залізничного моста над автотрасою Київ-Харків, будівництво пасажирських платформ з навісами біля аеропорту "Бориспіль", благоустрій земельного полотна та укладання нових залізничних шляхів загальною протяжністю 3,7 кілометрів.

Популярні новини зараз
Головні новини за 23 травня: сусідство з Зеленським, трупна отрута в Маріуполі і захоплення мами Псюка Винником Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"
Показати ще

Швидкісні поїзди повинні будуть долати відстань від залізничного вокзалу "Київ-Пасажирський" в аеропорт "Бориспіль" за 35 хвилин, маючи при цьому три проміжні зупинки: "Київ-Деміївський", "станція Дарниця" і "імені Георгія Кірпи".

Планується запустити на маршрут 11 потягів, які за рік перевозитимуть майже чотири мільйони пасажирів.

Попередньо українцям заявляють ціну квитка в один бік 80 гривень.

Отже, якщо коротко, план Міністерства інфраструктури виглядає так:

-Початок робіт - квітень 2018;

-Завершення будівництва - грудень 2018;

-Вартість проекту - 583 ніж 300 000 гривень;

-Вартість проїзду - 80 гривень;

-Тривалість поїздки - 35 хвилин (від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» в аеропорт "Бориспіль");

-Кількість пасажирів у рік - 3 800 000 чоловік;

-Система оплати - PayPass в тому числі.

Дивіться: Що пропонує нове меню "Укрзалізниці"

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", нещодавно стало відомо про чергову домовленість Міністра інфраструктури України і Польщі Володимира Омеляна і Анджея Адамчика. Урядовці домовилися про створення робочої групи з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів.