Авіація південного військового округу РФ провела навчальне бомбардування на кримському полігоні Опук.

Про це пишуть Крим.Реалії з посиланням на представника Чорноморського флоту Росії В'ячеслава Трухачова.

За наявною інформацією, у планових льотно-тактичних навчаннях брали участь щонайменше 10 екіпажів літаків Су-27 і Су-30. Вони завдали бомбові удари по встановлених на полігоні мішенях, котрі імітували командні пункти і вогневі точки умовного противника.

Як повідомлялося, влітку минулого року в окупованому Росією Криму підняли в повітря за тривогою винищувачі Су-27 для перевірки бойової готовності. Льотчиків перевірив командувач військами ПВО Олександр Дворніков.

Він також вивчив стан навчально-матеріальної бази, бойовий склад і озброєння авіаційних частин на захопленому у 2014 році аеродромі Бельбек.

Популярні новини зараз
ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації Нові правила карткових переказів з жовтня За скромну надбавку доведеться поборотися: ПФУ поставив пенсіонерам умови ТЦК розпочало цілодобове полювання на чоловіків: нові місця "засідок"
Показати ще

Рішення про анексію Криму ухвалив особисто Путін у ніч проти 23 лютого 2014 року.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Україна продовжує втрачати героїв.