Українська бігунка Наталія Прищепа завдяки перемозі на чемпіонаті Європи в бігу на 800 м стала першою в історії спортсменкою, яка змогла захистити титул чемпіонки Європи на цій дистанції.

Українка до старту змагань перебувала в статусі чинної чемпіонки Європи, так як на рахунку уродженки міста Рівного була перемога на чемпіонаті Європи в Амстердамі в 2016 році, повідомляє tribuna.com.

До цього нікому не вдавалося підтвердити статус чемпіонки, а два "золота" у цій дисципліні на ЧЄ завоювала тільки Віра Ніколіч з Югославії (в 1966 і 1971 роках).

Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору

Зазначимо, що раніше українська бігунка Христина Стуй травмувалася під час забігу на 100 метрів у кваліфікаційному забігу чемпіонату Європи-2018 з легкої атлетики в Берліні. Христина Стуй в статусі однієї з фавориток виходила на старт свого забігу. З восьми учасниць у неї був найкращий час кращого результату сезону – 11,20, показаний 19 липня на чемпіонаті України в Луцьку.

Наша співвітчизниця пробігла половину дистанції, але потім схопилася за стегно і впала на доріжку. Стуй зуміла самостійно піднятися і навіть фінішувала, але, природно, залишилася без півфіналу змагань.

Раніше повідомлялося, що перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у півфінал найважливішого тенісного турніру. Світоліна вийшла у півфінал престижного турніру в Монреалі з призовим фондом 2,8 мільйона доларів.

В 1/4 фіналу п'ятого сіяна українка у двох сетах обіграла бельгійську тенісистку Елисе Мертенс з рахунком 7:5, 6:3. Наша співвітчизниця провально розпочала поєдинок, програючи по ходу першої партії 0:4. На початку другої партії Світоліна ледь не програла свою подачу, після чого тенісистки по черзі брали свої гейми.

Нагадаємо, росіяни вирішили "анексувати" українську спортсменку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українські легкоатлетки вразили результатом на чемпіонаті Європи.

Також "Знай.uа" писав, що Еліна Світоліна зізналася в коханні Україні.