Працівники Генпрокуратури нагрянули з обшуком в квартири колишніх співробітників ПриватБанку, а також "відвідали" юридичних осіб, які отримували кредити за рахунок рефінансування НБУ.

Як повідомляє прес-центр силового відомства, всі обшуки проводяться в рамках досудового слідства. Екс-працівників "Привату" підозрюють у розкраданнях в особливо великих розмірах.

Повідомляється, що з 2008 і до 2016 року банку заборонили проводити операції з пов'язаними з установою особами після того, як Нацбанк надав "Привату" рефінансування. Попри це колишнє керівництво надало суб'єктам господарювання кредити, загальна сума яких сягає 267 мільярдів гривень. Частину цих кредитів видали за рахунок грошей, які виділив НБУ.

У Генпрокуратурі впевнені, що таким чином працівники ПриватБанку кредитували на свідомо невигідних умовах, тому угоди дуже здаються фіктивними. Уже зараз 770 об'єктів нерухомості по всій країні арештовані і це не межа.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Генпрокуратура отримала дозвіл від суду на заочне засудження Миколи Азарова.

Популярні новини зараз
Допомога перетвориться на фінансовий тягар: кого змусять повернути субсидію На опалення не розраховуйте: українцям радять одягтися, а не топити квартири Ще одна країна ЄС обмежить допомогу українцям: що буде з виплатами та житлом Захист від неправомірних нарахувань: що слід робити після оплати комуналки
Показати ще