Працівники Генпрокуратури нагрянули з обшуком в квартири колишніх співробітників ПриватБанку, а також "відвідали" юридичних осіб, які отримували кредити за рахунок рефінансування НБУ.

Як повідомляє прес-центр силового відомства, всі обшуки проводяться в рамках досудового слідства. Екс-працівників "Привату" підозрюють у розкраданнях в особливо великих розмірах.

Повідомляється, що з 2008 і до 2016 року банку заборонили проводити операції з пов'язаними з установою особами після того, як Нацбанк надав "Привату" рефінансування. Попри це колишнє керівництво надало суб'єктам господарювання кредити, загальна сума яких сягає 267 мільярдів гривень. Частину цих кредитів видали за рахунок грошей, які виділив НБУ.

У Генпрокуратурі впевнені, що таким чином працівники ПриватБанку кредитували на свідомо невигідних умовах, тому угоди дуже здаються фіктивними. Уже зараз 770 об'єктів нерухомості по всій країні арештовані і це не межа.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Генпрокуратура отримала дозвіл від суду на заочне засудження Миколи Азарова.

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Ірина Федишин показала неймовірну весну у Львові: любов гуляє древніми вулицями

Показати ще