Голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль різко відреагував на пропозицію перейменувати один з проспектів Ужгорода ім'ям нацистського поплічника з Угорщини Міклоша Горті.

Про це повідомляють "Новини Закарпаття". З відповідною ініціативою до керівника Закарпатської області звернувся громадський активіст Іван Данацко. Він запропонував змінити назву проспекту Свободи на проспект Міклоша Горті.

Москаль в офіційному листі відмовився від перейменовування. Ініціатора він відправив до психіатра та дбайливо вказав адресу, де розташована обласна психіатрична лікарня.

Слід зауважити, що регент Угорщини Міклош Горті у роки Другої світової війни активно співпрацював з нацистським режим Німеччини. 15 березня 1939 року саме за його наказом угорські війська окупували державу Карпатська Україна.

Популярні новини зараз
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, мешканці Мукачева вирішили оригінально вшанувати голову Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля.