73-річна мати та батько з інвалідністю щодня включали телевізор з надією почути хоч що-небудь про сина. А тепер український військовий Анатолій Кучер через два роки війни і полону повернувся в батьківський дім. Про це повідомляє 24tv.ua.

"Хочеться плакати, але я тримаюся. Дуже радий, що батько дочекався мене. Я боявся, що його вже не побачу", - поділився емоціями Анатолій.

Брат звільненого українця Сергій їздив у Київ, щоб забрати Анатолія додому. В армію чоловіки пішли в один день, але опинилися в різних підрозділах. Сергій демобілізувався вчасно, а от брата з полону довелося чекати майже два роки.

В полоні у бойовиків чоловік виявився навесні 2016 року, коли воював під Красногоровкой.

Популярні новини зараз

У МОЗ назвали умови, за яких школярів відправлять на дистанційне навчання

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

Показати ще

Він згадує, як 15 днів разом з трьома братами сидів в окопі і в декількох сотнях метрів бачив позиції бойовиків. Анатолій за спеціальністю "сапер", тому він пішов у так звану "сіру" зону розставляти розтяжки і міни. Там його і забрали в полон терористи.

Навіть після всього пережитого Анатолій не перестає думати про передову – він хоче повернутися в АТО. Батьки категорично проти такого рішення, боячись знову втратити сына. Але чоловік стоїть на своєму - готується до проходження медкомісії і налаштований їхати захищати Україну.

Як повідомляв портал "Знай.uа", забезпечити принаймні видимість режиму тиші у зоні АТО, незважаючи на домовленості "новорічно-різдвяного перемир'я", досі не вдається. Проросійські найманці навіть напередодні свят не залишають у спокої позиції українських захисників.