З початку 2018 року в Україні набули чинності нові норми максимально дозволеної швидкості руху транспорту: в населених пунктах вона зменшиться до 50 км/год з 60 км/год.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабміну №883 від 10 листопада 2017 року. Урядовці стверджують, що у такий спосіб вдасться посилити рівень безпеки та зменшити кількість аварій зі смертельними наслідками.

До слова, такий досвід мають більшість розвинених країн ЄС: там швидкість ніколи не перевищує 50 км/год, а в окремих пунктах - 30 км/год. Тобто у подібний спосіб планується наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу.

Популярні новини зараз

Екзит-пол парламентських виборів 2019: як проголосувала Україна

Кошовий з "Квартал 95" підняв українцям настрій просто на дільниці: "Я в тренді"

На Землю рухнув невідомий "подарунок" із космосу: з Нібіру передали "привіт" людству

У "Слузі народу" Зеленського вирішили, з ким об'єднатися після виборів: перші подробиці

Показати ще

Дивіться: нові правила дорожнього руху в Україні: про які зміни йдеться

Як повідомляв портал "Знай.ua", Верховна Рада прийняла законопроект авторства Антона Геращенка, який вводить нормативи для паркування автомобілів. Відомо, що законопроект вводить механізми, що визначатимуть правила зупинки, стоянки та паркування. Відтепер транспорт, який припаркований так, що перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці, будуть евакуювати на спеціальний майданчик.