В України запровадили оновлені правила дорожнього руху. Зміни, внесені постановою Кабміну, стосуються у першу чергу машин, які рухаються по колу.

Мова йде про пункт 16.12: "Перевага в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух і які позначені дорожнім знаком" та 4.10 "Круговий рух",що надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу".

Відомо, що подібна система проїзду діє у більшості європейських країн, а тепер будуть і в Законі України "Про дорожній рух", що набув чинності наприкінці квітня поточного року. Згідно нормам, дається не більше місяця на приведення ПДР у відповідність, але раніше, ніж за півроку, цього поки не очікують.

Популярні новини зараз
Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають Головне за ніч: масова втеча росіян з Криму, трибунал для путіна, космічні платіжки за комуналку і моторошне передбачення Ванги на 2022 рік Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

У нових правил визначений також порядок в’їзду на кругові перехрестя:

"Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створить перешкод транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку праворуч", - значиться у пункті 10.5.

Дивіться: Обов´язки і права водіїв (лекція з ПДР України)

Як повідомляв портал "Знай.ua", штрафи за нерозмитнені авто сягнули критичної позначки.