В зоні проведення антитерористичної операції минулої доби була дуже напружена, бойовики неодноразово порушували режим тиші. В результаті численних обстрілі, на жаль, не обійшлося без втрат з боку українських захисників.

Про це повідомили у прес-центрі Штабу АТО.

20 грудня на різних ділянках лінії зіткнення у темну пору доби російсько-окупаційні війська продовжували грубо порушувати режим тиші. Агресор й надалі застосовує зброю, яка заборонена Мінськими домовленостями, зокрема артилерію і важкі міномети.

На Луганському напрямку ворог з 82-мм мінометів вів вогонь по позиціях сил АТО, довкола Гладосового і Травневого. Зі 120-мм мінометів противник обстріляв захисників Новотошківського.

Популярні новини зараз
Кодони не 1991-й, а 2022: мольфар розповів про те, які українські землі залишаться в окупації ще роками Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів
Показати ще

На Донецькому напрямку у вечірній час епіцентром нестабільності стали околиці Авдіївки, де противник застосував важкі міномети. Крім того, у цьому районі, загарбники випустили півтора десятка артилерійських снарядів калібру 122-мм та стільки ж мін по наших оборонних укріпленнях біля Кам’янки. Також більше двадцяти мін різних калібрів розірвалося неподалік шахти Бутівка.

За останню добу ворог півтора десятка раз цілив у бік українських захисників. На агресивні провокації наші бійці давали гідну відповідь.

Однак без втрат не обійшлося. Четверо військових доставили в госпіталі з пораненнями та ще один захисник загинув. Українці висловлюють співчуття рідним воїна, який поліг в бою за Батьківщину.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в ніч на 19 грудня, під пекельним вогнем окупантів загинув український герой 24-річний Артем Андрійович Гульцов.