У четвер, 7 червня члени Національних дружин розгромили табір ромів в Голосіївському парку. Про це повідомили самі представники організації, розмістивши відповідне відео на офіційній сторінці в Facebook. Проте пізніше відео було видалено.

Раніше в цей день один із співробітників парку Олександр Соколенко повідомив, що роми "захопили" частина парку і облаштували там землянки, кустарні приміщення і печі. Він також зазначив, що територію навколо вони засмітили "продуктами життєдіяльності та побутовими відходами.

Саме після його заяви Національні дружини анонсували "суботник" у Голосіївському парку.

"Даємо вам 24 години, щоб покинути територію, прибравши за собою сміття, інакше ми оголошуємо суботник у Голосіївському парку", - написали нацдружинники в соціальній мережі.

Популярні новини зараз
"Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху Від 7,70 гривні за куб: українцям показали тарифи на газ у жовтні В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС
Показати ще

Проте вже через дві години після цієї публікації в записі Нацдружин з'явилося відео, як вони громлять табір ромів. На ній було видно, як молоді люди з сокирами ламають побудовані з дерев житла. Поліцейські, також присутні на об'єкті, ніяк не втручалися в події.

"Сьогодні Національні дружини очистили парк Києва від циганської бруду. Ми не дозволимо перетворювати своє місто в кубло, де панує справжня антисанітарія, а безпритульних тварин з'їдають на вечерю. Досить ігнорувати наші закони, обкрадати наших громадян і забруднювати наші міста", - говорилося в повідомленні.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Києві табір циган, який нещодавно гнали з Лисої гори, влаштувався в одному з найкрасивіших парків. Роми облюбували парк "Голосіївський".

Вони облаштували там землянки, знищили рослини і загадили парк відходами, повідомив співробітник парку Олександр Соколенко.

"Співробітників лісопарку на захоплену територію роми не пускають, при цьому самовільно валять ліс і використовують дерева як дрова для обігріву та приготування їжі", - написав він.