Президент Росії Володимир Путін підписав зміни в закон, які дозволяють учасникам кримської вільної економічної зони (ВЕЗ) добувати підземні води. Про це свідчить документ, який розміщений на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

"Учасники вільної економічної зони не мають права здійснювати діяльність у сфері користування надрами для цілей розвідки і видобутку корисних копалин, за винятком видобутку підземних вод, які використовуються для цілей питного та господарсько-побутового водопостачання або технологічного забезпечення водою об'єктів промисловості, або об'єктів сільськогосподарського призначення, а також за винятком розвідки і видобутку природних лікувальних ресурсів для здійснення санаторно-курортного лікування та організації відпочинку", - повідомляється у публикації.

Раніше експерти попереджали, що використання підземних вод півострова, яке має на увазі буріння свердловин, призведе до різкого підвищення мінералізації вод.

Така експлуатація ресурсів погіршить якість води, вона може стати непридатною навіть для поливу. За висновками фахівців, в Криму немає запасу підземних вод для такої активної експлуатації, а природного ресурсу вистачає лише на питво і комунальні потреби, і то з трудом.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російські будівельники завершили збірку прольотів автодорожньої частини Керченського моста з окупованого Криму до Росії.

Популярні новини зараз

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще