Перед тим, як Україна увійде на територію анексованого Криму, повинен з'явитися документ, що визначає, хто на непідконтрольною території є колаборантом, а хто заручником.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це заявив заступник міністра з окупованих територій Юсуф Куркчі в інтерв'ю "Крим. Реалії".
За словами Куркчі, таким чином можна буде зрозуміти, з ким вести перемовини. Якщо ж ми зараз назвемо винних, то лише додамо собі проблем.
"По-перше, їх провину потрібно довести, по-друге, досягти того, щоб винний поніс покарання. Я не думаю, що сьогодні ми можемо це зробити. Закон, який буде визначати ступінь залученості громадянина в роботу окупаційної влади і ступінь його провини, на порядку денному і обговорюється", - зазначив чиновник.
Популярні новини заразПоляки не пропустять на кордоні: головні причини Ухилянтів не пошкодують: хто вже в розшуку ТЦК Гороскоп на тиждень 1-7 вересня для всіх знаків Зодіаку: розборки Дів, задоволення Козорогів та егоїзм Тельців МОЗ обмежило тривалість уроків у школах: скільки будуть навчатися дітиПоказати щеДивіться все про анексію Кримського півострова
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Генасамблея ООН затвердила резолюцію про порушення прав людини в анексованому Росією Криму. Одним з головних вимог цієї резолюції є вимога до Росії виконати тимчасові заходи наказу Міжнародного суду ООН про скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу.