У Київпастрансі розглядають три варіанти маршрутів за проектом трам-трейн, за яким трамваї можуть поїхати по залізничних коліях. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Мережа швидкісного рейкового транспорту має з'єднати райони лівобережної та правобережної частини Києва. Введення в експлуатацію заплановане на 2020 рік.

"Наземний безпересадочний маршрут буде непідвладним транспортним дорожнім коркам. Він з’єднає житловий масив Троєщина з правобережною частиною Києва, пройде по межі адміністративно-ділового ядра міста, біля районів з найбільшою щільністю робочих місць, залізничний вокзал і завершить свій маршрут на Борщагівці, не охопленої метрополітеном", – йдеться у повідомленні.

Додається, що проект трам-трейн не потребує нових трамвайних та залізничних шляхів, а потрібно просто об'єднати існуючу інфраструктуру в одну комбіновану транспортну систему.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Сергій Шойгу на ходу придумав виправдання провалам в Україні: "свідомо" уповільнюють Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Перший маршрут: від вул. Милославській по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст. Троещина-2, по Південному півкільцю міської електрички через ж/м Березняки, з переходом на Борщагівську лінію швидкісного трамвая в районі центрального залізничного вокзалу.

Другий маршрут: від вул. Милославської по Троєщинський лінії швидкісного трамвая до ст. Троещина-2, по Південному півкільцю міської електрички через ж/м Березняки, через Караваєві дачі з заїздом в депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.

Третій маршрут: від вул. Милославської по Троєщинській лінії швидкісного трамвая до ст. Троещина-2, по Південному півкільцю міської електрички через ст. Київ-Петрівка із заїздом в депо ім. Шевченка зі ст. Київ-Волинський.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Київська міська державна адміністрація збирається оголосити найближчим часом міжнародний тендер на "метро на Троєщину". Як заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, міжнародний тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування робіт з будівництва четвертої гілки метрополітену буде оголошено у лютому.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян нещодавно зробив гучний анонс: у Дніпрі почнуть будувати тестовий майданчик для надшвидкої транспортної системи Hyperloop, розробленої Ілоном Маском.