Нова криза в усьому світі, спровокована відтоком грошей з американських ринків, що розвиваються, може спровокувати критичне падіння української національної валюти.

Про це розповів фінансовий експерт Ерік Найман, передає портал Рoliteka.

Він пояснив, за якого розвитку подій гривня впаде до 60 за долар, а також уточнив: подібний обмінний курс може з'явитися "в разі світової кризи". Експерт попередив, що такий сценарій стане потужним ударом для української економіки, оскільки на сьогоднішній день Україна просто не має резервів, які могли б хоч трохи згладити негативні фактори."Коли там (в світі - ред.) почнеться криза, в України немає ніяких резервів, ніякого парасольки, щоб врятуватися від тієї кризи. Починаючи з 2014 року ми вже "профукали" ті чотири роки, за які Україна могла б модернізуватися. Тепер, на жаль, вигребемо по повній у разі наступної світової кризи", - пояснив Найман.

Популярні новини зараз

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Поліклініки запрацюють за новим "погодинним" графіком: кому не доведеться стояти в чергах

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

В Україні втричі виростуть ціни на олію, експерти підрахували, скільки коштуватиме найважливіший продукт після хліба

Показати ще

Експерт зазначив, що українці можуть пом'якшити удар і трохи нівелювати негативні наслідки кризи, якщо проведуть структурні реформи. Головна умова - зробити це потрібно найближчим часом і в найкоротший термін.

"Не буває пізно. Почнемо раніше - раніше закінчимо всі ці структурні реформи. Просто чим пізніше ми це робитимемо, тим глибшою буде криза в Україні", - підсумував Найман.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Україна тоне у фальшивій валюті. За результатами вилучених підроблених банкнот іноземної валюти в 2017 році на першому місці виступали долари США, яких було 77,6% від загальної кількості всіх вилучених підробок. Євро було 16,5%. Про це повідомляється в річному звіті регулятора.

Ми також писали про те, що українську національну валюту обвалюють навмисно, так стверджують експерти. Глава Комітету економістів України Андрій Новак вважає, що українські власті проводили таку політику.