Після того, як на тимчасово окупованому Донбасі перестав працювати останній український мобільний оператор, невдоволення почало рости не по днях, а по годинах: людям це приносить купу незручностей, зате місцевому чиновнику - купу прибутку.

За даними "Інформаційного опору", фінансове благополуччя в цій ситуції зміцнює "міністр доходів і зборів ДНР" Олександр Тимофєєв ( "Ташкент"): відключення Vodafone вигідно тому, що тепер в "республіці" працює російський "Фенікс", від якого чинуша отримує золоті рублі.Зв'язок Vodafone припинилася на непідконтрольних територіях Донбасу 11 січня. У компанії повідомили про пошкодження оптоволоконного кабелю. 15 січня компанія Vodafone звернулася до всіх відповідальних інстанцій, включаючи Луганську та Донецьку ОДА, СЦКК, СММ ОБСЄ з проханням забезпечити пропуск ремонтних бригад в "сіру зону". 19 січня надання послуг Vodafone було відновлено на непідконтрольній території Луганської області.


Популярні новини зараз

Андрій Джеджула втратив найріднішу людину 8 Березня: розповів про це після пологів

37-річна Полякова вперше заговорила про наболіле: "Сьогодні я не мовчу"

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в "ДНР" окупанти вигадали чергові ідіотські нововведення.