Українська письменниця Євгенія Більченко, яку раніше називали "поетом Євромайдану", заявила, що розчарувалася в Революції Гідності.

На своєму персональному сайті вона написала звернення "колишнього поета Майдану до Заходу".

"Вже на Майдані я бачила, що відбувається перехоплення протесту ліберально-націоналістичними силами, але боялася собі зізнатися в цьому. Після цього слідом за молодими українськими романтиками, піддалася пропаганді, я стала волонтером, відвідувала фронт і госпіталі", - пише вона.

Більченко запевняє, що на Донбасі немає російських найманців і при цьому заперечує "громадянську війну" як таку.

Популярні новини зараз
Голова розвідки Буданов назвав дату входу ЗСУ до Криму, війна добігає кінця: "Виходимо на адмінкордони 1991 року" Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик
Показати ще

"В Україні склалася установка на російського "агресора", хоча жодних доказів присутності регулярної армії на Донбасі немає. В Росії і серед Антимайдану склалася позиція "громадянської війни", з утвердженням повної відсутності російських сил. В ополченні склалася думка, що Росія там добровільно є і буде йти до кінця", - зазначено в листі.

При цьому поетеса просить вибачення у Донбасу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" у російському Санкт-Петербурзі ввечері 21 лютого біля будівлі генерального консульства України відбулася акція, присвячена четвертій річниці подій на Майдані.