Народна артистка України Руслана Лижичко своїми висловлюваннями щодо російської зброї на Донбасі нещодавно спровокувала цілу хвилю критики на свою адресу.

Співачку запідозрили у "зміні політичної позиції", яка звучала на Майдані у 2014 році. В одному з останніх інтерв'ю вона пояснила, чому вважає ватажка бойовиків так званої "ДНР" Олександра Захарченка "маріонеткою Путіна":

"Вони (Захарченко та його подільники в" ДНР "- ред.) отримали зброю від Росії. Там була російська зброя всі російські бойові одиниці - я все це бачила, я свідок….підтримка з Росії не прибула б "просто так". Захарченко та його спільники "підписалися" на роль маріонеток Кремля", - зазначила вона.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

У мережі нагадали слова Руслани, коли вона три роки тому вперше повернулася з Донбасу:

Дивіться: що Захарченко каже про Путіна і Порошенко поза очі? коментар Руслани

"Я перша била себе в груди і кричала, що в Україні немає громадянської війни. Але я приїхала туди і побачила, що снаряди летять в своїх же. Ось до чого відноситься мій головний на сьогодні меседж: Стоп вогонь! Припинити вогонь по своїм!"

Пізніше її цитати підхопила низка російських ЗМІ, які натякали на те, що нібито українцям брешуть, а Руслана взагалі стала "на сторону ополченців".

Дивіться: Руслана - правда про Донбас і "сепаратистів"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Руслана Лижичко, яка нещодавно перенесла операцію на оці, вийшла на сцену без пов'язки.