Держдепартамент США запропонував провести остаточний масштабний обмін полоненими за формулою "всіх на всіх" на Донбасі. Про це повідомляють у заяві зовнішньополітичного відомства США.

"Цей обмін є кроком до імплементації Мінських угод. Ми знову закликаємо всі сторони повністю виконати взяті ними на себе зобов'язання Мінськими угодами, включно з реальним обміном затриманими за формулою "всіх на всіх"; повним припиненням вогню; відведенням важких озброєнь; забезпеченням доступ спеціальної спостережної місії ОБСЄ; гуманітарних доступом в зону конфлікту", - зазначили в Держдепі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, 28 грудня в аеропорту "Бориспіль" приземлилися літак Іл-76 і президентський борт Ан-148 із 74 звільненими громадянами України, яких утримували проти їхньої волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу.

Серед звільнених з полону - військовослужбовці Олександр Олійник, Олексій Кодьман, Олексій Кириченко, Олександр Калин, яких схопили бойовики в період з кінця 2014 по початок 2016 року під час важких бойових дій на фронті. Також серед звільнених були громадський активіст і волонтер Володимир Фомічов та науковець Ігор Козловський.