Торгівельна та транспортна блокади Донбасу шкодять інтересам України та є вигідними лише для окупаційної сторони

Про це заявив народний депутат, засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута в ефірі телеканалу ZIK.

"Відносно наслідків блокади Донбасу, вже зараз є офіційна заява НБУ, що втрати українського бюджету через це складають близько 50 мільярдів гривень. Але яка була ціль блокади? Якщо допомогти ватажкам терористів і Росії, тоді ціль досягнута. Зараз ми маємо втрату сотні тисяч робочих місць на Донбасі. Ці люди не просто отримували зарплатню від України, це був зв’язок між нашою державою і окупованими територіями. Вони виїжджали, отримували гроші в українських банках і розуміли, що Україна – це їх країна, яка дбає про своїх громадян", – заявив Сергій Тарута.

Засновник партії "ОСНОВА" наголосив на тому, що блокада Донбасу призвела до того, що місцеве населення стало повністю залежним від ватажків терористів.

"Зараз люди втратили всі зв’язки із Україною та можливість працювати. Кращих інженерів тут же росіяни перехопили, люди виїхали працювати на їх заводи. А всі інші не можуть виїжджати, адже їм заборонили і вони змушені працювати на окупованих підприємствах. І хто від цього заробляє? Заробляє Сергій Курченко, Олександр Захарченко та інші ватажки терористів. Ці гроші йдуть терористам, в обхід України", – зазначив Сергій Тарута", – зазначив Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Народний депутат впевнений, що тиск на населення окупованих територій не принесе позитивних результатів, оскільки у Росії достатньо важелів для того, щоб утримувати ситуацію під контролем.

"Тож, якщо ми кажемо, що на Донбасі наші люди – українці, то завдання української влади допомогти кожному із цих людей, а не маніпулювати поняттями, як це сьогодні робиться. Я постійно чую, як розказують, що зупиняться заводи, що не будемо пенсію платити, війна закінчиться і там люди встануть і самі виженуть усіх терористів. Цього не буде. В Росії вистачить грошей для того, щоб утримувати цей конфлікт. Але якщо б ми допомагали людям, то ми мусимо і далі робити все, щоб місцеві підприємства працювали в українському законодавчому полі", – констатував Сергій Тарута.