Через ескалацію напруження в зоні АТО Донецька обласна військово-цивільна адміністрація повідомила про введення тимчасових обмежень для мешканців регіону, опублікувавши відповідні правила на своєму сайті.

Їх запровадження влада пояснила зростанням загроз економічній та енергетичній безпеці України, спровокованому навмисними діями терористів.

Згідно оприлюдненої інформації, жителям області забороняється перевозити зареєстровану зброю всіх типів у районі проведення АТО, обмежується рух транспорту дорогами, що відсутні в реєстрі автомобільних доріг і проходять поза межами встановлених пунктів пропуску, крім спеціалізованої сільськогосподарської техніки. Не можна виходити на вулицю з 22 години вечора до 5 години ранку без документів, що посвідчують особу.

Людей просять утриматися від перебування в лісах і лісосмугах, біля водойм у районах розташування вразливих у терористичному відношенні об'єктів, магістральних газогонів, хімічних підприємств, ТЕС, гребель (крім співробітників лісового господарства та посадових осіб, задіяних у техобслуговуванні).

Під забороною опинилися екскурсії та походи, рибальство, користування радіостанціями в транспорті (крім спецтранспорту) тощо.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Показати ще

Ці обмеження стосуються всіх громадян України, крім військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів в складі підрозділів, залучених до сил і засобів АТО. Вони діятимуть до спеціального розпорядження Антитерористичного центру СБУ,

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", бойовики почали масово симулювати хвороби, аби уникнути відправки на передову.