Дослідження поверхневих вод на Донбасі показало, що в регіоні дуже брудна вода. З шахт води потрапляють на поверхню, якість питної води під загрозою.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб показало міжнародним партнерам екологічний звіт щодо ситуації на Донбасі. Про це пишуть українські ЗМІ.

Були проаналізовані стан повітря, ґрунтів, поверхневих і підземних вод Донбасу, а також результати впливу бойових дій на екологію регіону. У загальній складності було взято 30 проб поверхневих вод.

"На окупованій території відбувається неконтрольоване затоплення шахт. Вода перетікає до шахт на підконтрольній території. Уряд оперативно виділив 131 млн грн на ліквідацію та попередження негативного впливу", – сказано в повідомленні.

На Донецьку та Луганську області припадає до 30% викидів забруднюючих речовин в атмосферу в Україні.

Популярні новини зараз

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Також екологи зафіксували руйнування дамби хвостосховища фенольного заводу в Торецькому на лінії зіткнення. За наявними даними, в ньому, як і раніше зберігається близько 270 тонн хімічних відходів, і воно заповнене на 90%.

Як повідомляв портал "Знай.uа" нещодавно в Києві пройшов фінал Ліги Чемпіонів з футболу. Ця подія викликала бурхливий ажіотаж серед уболівальників двох найсильніших європейських клубів – іспанського "Реала" і англійського "Ліверпуля".

Уявіть, яка була реакція європейців, які вперше приїхали в Україну залізничним сполученням. При виході з дверей київського залізничного вокзалу перед їх очима запанував хаос і жах, який можна порівняти з часом Середньовічної Європи.

Замість чистоти і порядку - бруд і метушня. Алкаші, наркомани, гопники, нахабні цигани замість акуратних і усміхнених людей. Щось не пригадаю, щоб подібна картина була ще кілька років тому. Після відходу Ірини Хариной з посади керівника київського залізничного вокзалу, головні ворота країни перетворилися на розсадник нечестивих.

Керівник Київського залізничного вокзалу Ірина Харіна - хороший менеджер, керівник з багаторічним стажем. При ній працювали всі ескалатори і навіть люди з обмеженими можливостями не відчували дискомфорту.