Ремонтна бригада успішно завершила необхідні роботи на Південно-Донбаському водоводі, і він відновив свою роботу.

Про це повідомив прес-центр штабу АТО з посиланням на Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

Після ремонту знову запрацювала насосна станція першого підйому водоводу. За інформацією Центру, вона є одним з найважливіших вузлових об’єктів у системі водопостачання регіону і забезпечує водою майже 600 тисяч людей.

Потроху пішла вода на на Червоноармійську та Великоанадольську фільтрувальні станції, що обслуговують близько 400 тисяч осіб на півдні Донецької області. Отримали технічну воду та відновили виробничі потужності Авдіївський коксохімічний завод та Курахівська ТЕС.

У СЦКК подякували усім причетним до відновлювальних робіт та висловили сподівання на подальші успішні ремонти інших об’єктів цивільної інфраструктури регіону.

Популярні новини зараз

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", терористи поливали Донецьку фільтрувальну станцію з крупнокаліберної зброї, аби залишити жителів територій, охоплених війною, без води.