Доньці вбитої правозахисниці Ірини Ноздровської погрожують.

Про це сказав народний депутат Мустафа Найєм в залі суду, передають українські ЗМІ.

"Батько підсудного (Россошанський, який збив на смерть сестру Ноздровьскої, - ред.) погрожував Ірині, що вона "погано скінчить". А її батькам говорили, що вони поховають ще одну дочку. Вона зверталася в поліцію, але реакції не було. Їй не надали охорону. Зараз теж загрожують доньці Ноздровської, але на це не звертають уваги", - сказав депутат.

За його словами, мова йде не про одне вбивство, про два - вбивство Ноздровської і загибель її сестри в ДТП два роки тому.

Нардеп упевнений, що під час розслідування загибелі сестри Ноздровської поліція не була достатньо ефективною.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

"Були спроби спотворити результати наркологічної експертизи, затягувалося розслідування цієї справи. Також був шанс, що Россошанський, який фактично убив сестру Ірини, міг бути звільнений", - додав народний депутат.

"Ганьба!" Мітинг з вимогою розслідувати справу правозахисниці Ноздровської

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вбивство правозахисниці Ірини Ноздровської викликало резонанс не тільки в Україні, а й за кордоном. Зокрема, відомий британський фінансист і юрист Вільям Браудер, раніше ініціював список санкцій проти російських чиновників ( "Акт Магнітського"), впевнений: замовники і виконавці повинні понести якомога суворіше покарання.