Виступ дочки священика УПЦ Московського патріархату Олександра Клименка на конкурсі "Голос країни" викликав неоднозначну реакцію публіки.

7-річна Аня Клименко заспівала пісню "Рідний край" Миколи Мозгового. Однак ніхто з суддів не повернувся. Користувачі розділилися на два табори.

"Мені подобається, шкода, що її не обрали", "Така гарненька, вона так хотіла перемогти", - пишуть одні. "Багато фальші", "Судді все вірно зробили", "Слухайте, але зате все чесно, за це респект", - впевнені інші.

Вплинула чи на вибір суддів життєва позиція батька Ані, поки невідомо.

Олександра Клименко раніше вже перемагав в шоу.

Виступ Ані

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на популярному українському шоу "Голос. Діти" учасник Ілля Попадченко зізнався, що за любов до співу його неодноразово били. Публіка була в шоці, коли дізналася, що в рідному селищі в Харківській області 13-річного хлопця били однолітки, вважаючи, що співати пісні - не чоловіча справа.

Заради того, щоб продовжувати співати, хлопець навіть зайнявся боксом, щоб зуміти себе захистити. Він зазначив, що прийшов на проект перевірити власні сили і зрозуміти, чи зможе далі розвиватися як вокаліст і не даремно захищає себе кулаками.