Державний департамент Сполучених Штатів Америки узгодив продаж Україні протитанкових ракет "Javelin" та відповідних переносних пускових комплексів загальною вартістю у 47 мільйонів доларів. Наразі наступним кроком буде узгодження продажу з Конгресом США.

Про це повідомили представники Агенції з питань співпраці у галузі оборони та безпеки на офіційному сайті.

На початку року посол США в Україні Марі Йованович заявила, що уряд Сполучених Штатів Америки надасть летальну зброю Україні абсолютно безкоштовно. У ЗМІ лунала суперечлива інформацію щодо того, про яку саме летальну зброю говорила пані посол."Уряд України запросив придбати 210 ракет "Джавелін"та 37 командно-пускових установок (включно з двома командно-пусковими установками, які будуть використовуватись, як запчастини). До пакету також входить підготовка до використання техніки; технічна допомога з боку уряду США та військового підрядника, транспортування, навчання та інші пов'язані логістичні елементи та програмна підтримка. Загальна оціночна вартість не буде перевищувати 47 мільйонів доларів", – зазначається в заяві на сайті Агенції з питань співпраці у царині оборони та безпеки (Defense Security Cooperation Agency).

Популярні новини зараз

Тисячі заражених у 14 країнах світу: китайський коронавірус набирає обертів, з'явилися свіжі дані

Коронавірус вже в Києві? "Бориспіль" заполонили сотні китайців, яких бояться чіпати навіть медики

Через сім років терпіння Кароль зробила сенсаційне зізнання про свого чоловіка: "Він був змушений... "

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Представники Defense Security Cooperation Agency додали, що це озброєння допоможе Україні украпити обороноздатність та захищати свій суверенітет. Також ця угода матиме важливе значення для міжнародної політики та укріплення нацбезпеки і самих Сполучених Штатів.

Дивіться про випробування потужної американської зброї

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Пентагоні назвали Росію найсерйознішою загрозою Сполученим Штатам.