Помічник президента Росії Владислав Сурков запропонував назвати нові російські системи озброєння на честь вбитого бойовика "ДНР" Михайла Толстих, більше відомого як "Гіві". Про це повідомляє Федеральне агентство новин.

Президент Росії Володимир Путін під час свого послання до Федеральних зборів запропонував охочим придумати назви для крилатих ракет глобальної дальності і безпілотного підводного апарату. На пропозицію відреагував Владислав Сурков.

"Я хочу взяти участь у конкурсі на назву систем озброєння. "Гіві", тому що - герой Донбасу", — сказав він.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно була річниця знищення російського бойовика Михайла Толстих, більш відомого, як Гіві.

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Відплата наздогнала Толстих прямо на "базі" "Сомалі", що ретельно охоронялась, в його робочому кабінеті в окупованому Донецьку.

Спочатку говорили про постріл з вогнемета, але відстріляного тубуса ніхто не показував. Тому Бутусов припускає, що це могла бути і міна. Встановлена ​​тим, кого провели до "Гіві", хто зумів встановити міну і піти перед вибухом, і активувати бомбу в потрібний момент.

Ця складна операція готувалась ретельно та заздалегідь. Спецслужбам знадобилося два роки, щоб врешті знищити бойовика, який був найбільш "розкрученим" та постійно стояв на слуху в російських ЗМІ. Він був медійною ланкою між окупаційною верхівкою та бойовиками на Донбасі.

Нагадаємо, "Гіві" підрвали у його власному "кабінеті" рано вранці. Толстих ліквідували через чотири місяці після знищення його попередника бойовика "Мотороли".

Після ліквідації терориста версії з'являлися, немов з-під конвеєра. Натякали у першу чергу на відмову Кремля платити за найманців. Ті стали занадто невигідними і не завжди виконували необхідні накази.