Більшість українців стурбовані ситуацією з безпекою на дорогах країни та висловили підтримку заходів зі зміні цієї ситуації.

Відповідні результати, оприлюднив Міжнародний республіканський інститут.

Так, на запитання "Наскільки ви стурбовані безпекою доріг в Україні?" 61% опитаних відповів, що "дуже стурбований", 27% - "частково стурбовані", 5% - "не дуже стурбовані", 1% - "не переймаються".

Також 59% українців повністю підтримали впровадження автоматизованого контролю за швидкістю автомобілів і посилення покарання за перевищення швидкості, ще 29% респондентів частково підтримали цю ініціативу. При цьому її не підтримав лише один відсоток опитаних.

Збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху, внаслідок яких були отримані травми або загинули люди, підтримали повністю 59%, частково - 27%, не підтримали - 4%.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Нові правила дорожнього руху: чи всі їздять по місту зі швидкістю 50 км/год.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що водії почали отримувати "листи щастя".