Парламент прийняв новий закон про реформування сфери паркування, який вступить в силу через півроку після підписання його президентом і публікації в офіційних виданнях.

Про це повідомляє "Громадське радіо".

Співавтор законопроекту і консультант апарату ВР Павло Фролов відзначив, що закону має бути підписаний вже найближчим часом.

Більше того він відзначив, що сам закон вводить революційні методи. Зокрема, революційність в тому, що він створює реальний правовий механізм притягнення власника автомобіля до адміністративної відповідальності. Такі норми діють з 2015 року, але вони практично не застосовуються.

Другий найважливіший пункт - обов'язкова відеофіксація. Тільки при обов'язковій фото- і відеофіксації власник автомобіля буде притягуватись. Що стосується парковки - заборона готівкових розрахунків.

Популярні новини зараз
Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Крім того він додав, що буде два режими фото- і відеофіксації. Один режим автоматичний - впровадженням займається МВС і поліція. Це шість видів порушень - перевищення швидкості, проїзд на червоний колір, подвійна суцільна, зупинка і стоянка, проїзд по тротуарах. Цей автоматичний режим буде працювати так, що камери без людини фіксують обставини порушень.

Другий режим - це нововведення закону. Сподіваюся, це будуть смартфони, захищені програмою, а поліцейський і паркувальник фіксуватимуть все - це буде відправлятися в реєстр адміністративних правопорушень МВС і буде доказом того, що власника законно притягли до відповідальності.

Нові правила дорожнього руху: чи всі їздять по місту зі швидкістю 50 км/год.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що одразу сім аварій сколихнули столицю.