Під час стрибків із парашутом у Миколаєві відбулася небувала подія – вперше за всю історію існування ВДВ десантуватися на воду вдалося військовому із ампутованою новою. Не без допомоги побратимів, але капітан Сергій Романовський гідно справився із цим нелегким завданням.

Про це на сторінці у Facebook повідомив волонтер Алекс Мочанов.

Для 79-ї бригади води Південного Бугу – вже як рідні, а от для капітана такий стрибок був в новинку. Нарівні з іншими він навчався всім видам техніки, адже перебуваючи у складі кадрових військ повинен орієнтуватися у всьому.

"До цього моменту було 74 стрибка. Тепер - 75. Випускник факультету аеромобільних військ (випуск 2011 року), на момент втрати ноги (5.9.14 року) - ротний 80 львівської десантної бригади, прийняв фатальний і доленосний для себе бій під Щастям біля річки Сіверський Донець", - розповів волонтер.

Тривалий час Романовський намагався повернутися до повноцінного життя, але стрибати спочатку боявся, адже був підвищений ризик перелому. Проте колеги не залишили на одинці із страхом і в приземленні на воду допомагали так, ніби велика дружня родина.

Популярні новини зараз

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Показати ще

"Продумали і пропрацювали все до найдрібніших деталей, змоделювали найрізноманітніші ситуації…Загальної радості не було меж. Гордо. Достойно. Армія і Десантні війська своїх не кидають", - підсумував Мочанов.

 Як повідомляв портал "Знай.ua", військовий штаб показав, як рятує українських героїв.