У Харкові провели експертизу у справі про смертельне ДТП у центрі міста, в результаті якого загинули шестеро людей.

Як виявилось, правила дорожнього руху порушили обидва учасники руху: 20-річна Олена Зайцева на Lexus і водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов. Про це у коментарі УП повідомила адвокат Зайцевої Юлія Козир.

"Була проведена експертиза у справі, яка визначила, що правила дорожнього руху порушили обидва водії", - повідомила вона.

Більш того, адвокат назвала рішення тримання Дронова під вартою без можливості внесення застави "адекватним і справедливим рішенням". За її словами, Зайцева продовжує перебувати у СІЗО.

"Вона у СІЗО, запобіжний захід - утримання під вартою без можливості внесення застави - обрана до 16 грудня. Ми постійно бачимося, готуємося до слідчих дій", - додала Козир.

Популярні новини зараз

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Місто під Києвом пішло під воду через відлигу, люди втрачають терпіння: "Кораблики можна пускати"

У Львові "синій" киянин розніс меморіал Небесної Сотні: "Лупив з ноги"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Цікаво, що мати головної винуватиці смертельної ДТП в Харкові Олени Зайцевої під чужим прізвищем виплачує родичам загиблих грошову компенсацію. Загальна сума виплат становить 500 тисяч гривень.

Також Оксана Евтеева (Берченко), яка постраждала у ДТП в Харкові, звернулася до українців: "Я хочу звернутися до кожної людини, хто має відношення до цієї справи. Якщо ви очевидець - дайте свідчення в суді. Якщо слідчий, суддя, конвоїр, прокурор - прошу вас розглянути цю справу по всій строгості закону. Коли вам будуть пропонувати гроші, не беріть їх, не ставайте учасниками безкарних убивств".

Відео з місця ДТП у Харкові

Як повідомляв портал "Знай.ua", адвокат Козир розповіла, що Зайцева поскаржилась на погіршення самопочуття.