Скандально відомий український бізнесмен Петро Димінський, який у серпні влаштував смертельну ДТП, вирішив старим звичним методом вирішити питання з претензіями родичів загиблої Наталі Тріли. Сам бізнесмен зараз знаходиться за кордоном, а всю провину на себе взяв його охоронець, який на даний момент під домашнім арештом.

Загибла Наталя Тріла


Мати Наталі розповідає, що свідки, які бачили, як бізнесмен виходив з авто, тепер геть відмовляються від своїх слів: явно людей не на жарт залякали. Вона додала, що до неї теж приходили люди Димінського: відразу після похорону доньки жінці пропонували гроші за те, що вона забуде про бізнесмена у всій цій історії. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Незважаючи на те, що експертиза підтвердила, що знайдені зразки ДНК належать Димінському, а не його охоронцеві Андрію Борщу, цих матеріалів чомусь ані родичі, ані їхні адвокати серед матеріалів справи не побачили. З чого висновок напрошується сам: справу знову намагаються спустити на гальмах. Правозахисники планують змусити слідчого оприлюднити результати експертизи через суд, а рідні і друзі загиблої Наталі запевняють: не дозволять слідству зам'яти злочин.

Родичі загиблої розповіли, як проходить розслідування ДТП за участю Димінського

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Юрій Луценко зробив гучну заяву у справі про ДТП за участю Димінського.