З'явилися цікаві деталі про охоронця львівського олігарха Андрія Борща, якого видають за винуватця страшної ДТП. Як виявилося, заарештований Борщ має інвалідність та смертельну хворобу.

Про це розповів брат загиблої в аварії Наталії Тріли Степан Мацевко, - передає "Сегодня" .

За словами Мацевка, коли він приїхав на місце трагедії, Борщ уже був там і говорив, що саме він був за кермом позашляховика. Правоохоронці заарештували чоловіка та оголосили про підозру у вбивстві."Побачивши його, я відразу висловив вголос все, що думаю, а цей Борщ стояв спокійний і мовчав. На вигляд йому років сорок, худорлявої статури. І ось вчора, отримавши відповідь на клопотання адвоката, ми дізналися, що у нього інвалідність через онкологічну пухлину. Рак, вже не першої стадії", - сказав Мацевко.

Нагадаємо, люди бачили, як одразу після зіткнення, із авто вийшов саме Димінський. Проте свідчити відмовляються, адже бояться розправи.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", брат загиблої Наталії Тріли упевнений, що охоронець, який взяв на себе провину за смертельну ДТП, - це підставна особа, яких в олігарха може бути чимало.

СохранитьСохранить