Вдова убитого в центрі Києва екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова розповіла про те, чому вирішила залишитися в Україні і не збирається тікати від місця, з яким пов'язана моторошна особиста трагедія.



В інтерв'ю одному з видань оперна діва зізналася, що попри все саме в Україні вона відчуває себе по-справжньому щасливою. Вона впевнена, що її "втеча" на Захід не була б фіаско, але означало б, що вона відступила.



Максакова зізналася, що познайомилася з Україною завдяки чоловікові і відразу ж закохалася. Цю країну жінка вважає центром слов'янського світу, який генерував все нове і був поштовхом у розвитку для сусідніх країн. Оперна співачка зазначила, що краще і спокійніше, ніж в Україні, вона не відчувала себе ніде.

Популярні новини зараз
Пільги для пенсіонерів у 2026 році: що можна отримати безкоштовно або зі знижкою Зробіть запаси їжі та не ігноруйте тривоги: киян закликали готуватись до найгіршого Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що ЗМІ назвали імена замовників вбивства Дениса Вороненкова.