Соцмережі підірвало відео, де директор навчального реабілітаційного центру б'є по обличчю вихованця-сироту. Після такого удару хлопець ледве втримався на ногах.

В закладі директорку захищають, кажуть, що вона лише потягала хлопця за чуба. Сам вихованець спочатку теж все заперечував, але потім все ж зізнався – директор вдарила його, бо так виховувала.

Фрагмент "виховного" процесу в школі-інтернаті став причиною гучного скандалу. На відео упізнали директор центру, де навчаються діти з особливими потребами.

Після скандалу героїня відео лягла в лікарню і відмовляється спілкуватися з пресою. У закладі повідомили, що вона вже написала заяву на звільнення.

В обласному департаменті освіти також запевнили, що директор центру не буде працювати на займаній посаді.

Популярні новини зараз
Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

Такі "методи" призводять до того, що діти усвідомлюють: сильніший завжди правий. З таких дітей виростають насильники та садисти.

Як повідомляв портал "Знай.ua", школярки влаштували жорстоку розправу над своєю одноліткою і знали це на відео.