Як позбавити дружину від клопоту? Напевно, треба вбити сина. Так і вчинив люблячий чоловік співробітниці МВС в Нижньому Новгороді.

Відповідну історію оприлюднив популярний паблік у соцмережі.

І нічого не віщувало біди: родина жила дружно і все було нормально, на скільки це взагалі можливо. Крім одного "але". Дружина вбивці – Євгенія, дуже багато працювала в місцевому МВС. Вона була слідчим, як кажуть, було клопоту "вище даху". Останнім часом, навантаження на роботі збільшилося, тому що прийшло нове керівництво. Це й стало точкою неповернення, адже батько сімейства почав ревнувати, влаштовуючи скандали.

Фото: син півробітниці МВС

Так, в один з днів, Євгенія пішла чергувати на добу. В результаті, чоловік влаштував істерику, після чого написав їй дивне повідомлення: "Ми пішли вмирати". Це не на жарт стривожило співробітницю МВС. Вона спробувала відпроситися з роботи, але керівництво не відпустило.

Популярні новини зараз

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Не минуло й кількох годин, як чоловік прислав нове повідомлення: "Я визволив тебе від зайвих клопотів". Все стало зрозуміло, коли Євгенія повернулася додому з роботи. Чотирирічного сина вдома не виявилося. Його тіло знайшли вранці за гаражами зі слідами насильницької смерті.

Фото: Євгенія з сином Артемом

У регіональному управлінні СК повідомили, що чоловік забирав дитину з дитсадка. Ревнивця затримали за підозрою у вбивстві. Відзначається, що подружня пара прожила разом 30 років. Хлопчика поховали 7 листопада.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Херсонській області батько сімейства "виховував" свою дружину методом побиття, коли у неї на руках знаходилося немовля. В кінцевому підсумку, готовалый малюк помер.

Відео: як не стати жертвою домашнього насильства