Державна фіскальна служба констатує, що з початку деклараційної кампанії в Україні подали декларації 1 309 мільйонерів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС. Фіскали констатують: за рік мільйонерів в Україні збільшилось майже вдвічі - на 43%.

"Доходи в сумі понад 1 млн гривень задекларували 1 309 громадян. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість таких платників збільшилась на 43%, або на 393 людини", – зазначено в ньому.

Також стало відомо, де живе найбільше мільйонерів. За даними фіскалів, найбільша кількість громадян, які задекларували доходи в сумі понад 1 млн гривень, обліковується в Києві – 615 осіб (майже 47% від загальної кількості), Харківській області – 106 осіб, Дніпропетровській області – 82 особи та Київській області – 69 осіб.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Головне за ніч: пенсії до 3800 грн, повернення Світлани Лободи в Україну, друга молодість Алли Пугачової і одкровення Дзідзьо про розлучення зі Slavia

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Також, за оперативними даними, станом на 11 квітня 2018 року українці подали 246 тисяч податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу становить 22,1 млрд гривень, що визначається на рівні аналогічного періоду минулого року.

За даними декларацій, задекларовано до сплати 621,5 млн. гривень, що на 81 млн гривень або на 15% більше, ніж у минулому році.

Сума доходів, які отримали громадяни з доходами понад 1 млн гривень, задекларована на рівні 9,3 млрд гривень.

Побільшало не лише мільйонерів, а й самих мільйонів в багатіїв. Так, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума задекларованих доходів збільшилася на 3,3 млрд гривень, або на 55%.

Відзначається, що громадяни з доходами понад 1 млн гривень задекларували до сплати податку на доходи фізичних осіб 222,4 млн гривень, до сплати військового збору – 25,9 млн гривень.

Найбільша сума податкових зобов’язань, що перевищує 10 млн гривень, задекларована жителем Києва.

Податкові зобов’язання в сумі понад 8 млн гривень задекларували два жителі Харківської області.

Також майже 54 тис. громадян станом на 11 квітня задекларували право на податкову знижку. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків, – 106,8 млн гривень.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав, як змінились прибутки міністрів з початку роботи чинного складу Кабміну.