Безробіття та війна – це досі дві основні проблеми України. Корупція, само собою, про неї практично кричать всі світові рейтинги. Але наскільки не вистачає насправді робочих місць, особливо помітно, коли проїхатися по віддалених регіонах.

На це звернув увагу на сторінці у Facebook журналіст Євгеній Плинський. В поле зору потрапили у першу чергу західні області. Саме там чи не найбільше так званих "сірих схем" – до кордону із ЄС близько, якщо немає роботи, залишається тільки нелегальна торгівля.

Але питання в іншому – якщо ще два роки тому світовий виробник автомобільної електроніки, Японська компанія Fujikura відкрила в Львівській області два заводи і запрошує нові кадри, то що ж не так? Ймовірно люди просто обирають більш простий шлях, аніж щоденно стояти біля станка по 10-12 годин?

"Ось такий рекламний щит встановила компанія в польському місті Люблін, намагаючись заманити українців роботою на батьківщині. Але мабуть наших громадян легальна робота не дуже вабить. От не готові "Джентльмени удачі" міняти щоденну романтику стояння взимку в 10 часових чергах на пунктах пропуску з Польщею на білу зарплату, кар'єрний ріст і людські умови праці. Які будуть думки, в чому причина?", - звернувся до чиновників журналіст.

Популярні новини зараз

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Дивіться: скільки українців із вищою освітою залишаються без роботи?

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям розповіли правду про реалії заробітчан у Польщі.