Польські власті вирішили створити міжвідомчу групу для протистояння фашизму та іншим проявам тоталітаризму.

Про це стало відомо завдяки заяві керівника канцелярії польського прем'єр-міністра Міхала Дворчика.

"До цього органу увійдуть представники всіх міністерств, яких стосується ця проблематика, головою швидше за все стане міністр внутрішніх справ", – зазначив він.

Новий орган отримає консультативний та консультативно-координаційний характер. До нього увійдуть чиновники з МВС, Міністерства юстиції, МЗС, Міністерства культури, поліції, прикордонної служби, агентства внутрішньої безпеки та прокуратури.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

17 лютого міністр внутрішніх справ Польщі Йоахім Брудзинский запропонував прем'єру Матеуш Моравецкому створити орган для боротьби з фашизмом. За його словами, метою цього органу стане протидія пропаганді фашизму та інших тоталітарних ідеологій. Крім того, він повинен запобігати злочини на ґрунті ненависті та національних відмінностей.

Моравецький позитивно оцінив цю ініціативу, назвавши її хорошою.

Як повідомляв портал "Знай.uа" президент Польщі, відправляючи в Конституційний суд заяву про дослідження відповідності закону про Інститут національної пам'яті з Конституцією країни, опротестував, зокрема, формулювання, що стосується "українських націоналістів".