В рамках проекту Great Thanksgiving Listen літні люди діляться своїми історіями і просто життєвими порадами. 

1. Думайте про складні часи, як про погану погоду: вони теж пройдуть

Агнета Вульє народилася в сім'ї французьких емігрантів в Нью-Йорку. Вона вийшла заміж до закінчення школи і отримала середню освіту у вечірній школі, вже виховуючи двох дітей. Потім вона вивчала мистецтво. Один з викладачів був так вражений її завзятістю, що висунув її на здобуття стипендії.

"Десятиліття від 20 до 30 дуже неспокійне, але пам'ятайте, що все обов'язково налагодиться. У цей час так багато чого хочеться, ми так багато чого чекаємо, так хочемо домогтися успіху, переживаємо через те, як все складеться. Ніколи не віддавайтеся зневірі, яким б складним все не здавалося. Дорослішання як погода. Кожен раз, коли ви потрапляєте в бурю і вам здається, що вас ось-ось підхопить вітром, погода змінюється, знову виходить сонце ".

Популярні новини зараз

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Найкращі анекдоти на четвер 14 листопада врятують від осінньої хандри

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Показати ще

2. Черпайте натхнення зі спілкування з людьми

Білл Дженц працював журналістом, багато їздив по світу і писав про звичайних людей.

Коли його попросили назвати одну людину, яка вплинула на нього найбільше, Білл назвав десятирічного хлопчика по імені Едді. Йому ампутували ногу через рак.

"Він ніколи не здавався. Одного разу я подзвонив йому додому, але до телефону довго ніхто не підходив. Нарешті взяли трубку. Я сказав:" Едді, я майже повісив трубку, де ти був? "А він просто відповів:" Білл, я був в іншій кімнаті. Милиць поруч не було, тому я повз до телефону ". Я часто думаю про цю розмову. Я іноді кидаю справи на півдорозі, але думка про Едді допомагає мені не здаватися".

3. Любіть свою роботу не за гроші, а за людей

80-річний Бенні Стюарт почав працювати, коли йому було всього сім. Він виконував доручення сусідів, а оплату отримував курячими яйцями. Потім він збирав бавовну, працював прибиральником, продавав страховки, нарешті знайшов себе в соціальній роботі, а потім став пастором.

На питання, що привело його на такі різні роботи, Бенні відповів: "Я люблю розмовляти з людьми. Мені не раз говорили, що я наділений даром красномовства. Я багато говорю і все швидко схоплюю. Я завжди пишався умінням прислухатися до інструкцій і швидко їх розуміти. Робота навчила мене, що я можу забезпечити свою сім'ю і мати якісь речі, які раніше мені були недоступні ".

4. Знайдіть наставників, які будуть надихати вас

73-річний Аллен Еберт, розповідаючи про свій досвід роботи лікарем, головним назвав пошук наставника.

"У школі ми вчимося у людей, які знають більше нас. Продовжуйте робити це все життя. Спілкуйтеся з тими, у кого ви можете чогось навчитися, або хоча б спостерігайте, як вони працюють і досягають цілей. Як мені здається, ми приймаємо 95% хороших рішень і 5% поганих. Велика частина нашого дорослого життя йде на те, щоб розгребти наслідки цих 5%. Але якщо у вас є люди, які зможуть направити вас і змусять подумати двічі, ви зробите менше помилок ".

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", навіть в такій тонкій і складній сфері як виховання дітей, виявляється, багато що залежить від того, під якою зіркою ви народилися.