В Україні є послідовники терористичної організації "Ісламська держава", проте вони не активізовані, тому Євробачення-2017 пройшло без ексцесів.

Про це в коментарі "Обозревателю" розповів колишній глава зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

"Найважливіше і найпозитивніше для нас - той факт, що Україна не є першочерговим об'єктом устремлінь "Ісламської держави" та інших терористичних організацій. Тому ризик терактів під час проведення навіть таких масштабних заходів - мінімальний. Якби "Ісламська держава" планувала теракт в Україні, вона могла б його зробити. На щастя, цього не сталося", - зазначив він.

На думку Маломужа, те, що можливі представники ІГ в Україні поки ніяк себе не проявили - не привід для спецслужб сидіти, склавши руки.

"Прихильники "Ісламської держави" в Україні є. Вони не активізовані, не в бойовому форматі, не озброєні, але роботу потрібно вести. Знаю, що частково вона ведеться. Раніше ми проводили спецоперації, наприклад, у Криму. Там організовувалися наради, в яких брали участь навіть по 300 чоловік. Тихо, без шуму й афішування, ми проводили заходи з їх нейтралізації", - заявив екс-розвідник.

Популярні новини зараз

Синютка може відібрати мерське крісло у Садового - останні дані екзитполу

Притула з'явився на дільницю з палкою красунею і ледь не зруйнував сім'ю: "Чувак, єдине, що тебе врятує..."

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ІД підірвала стадіон у Манчестері.