Нового витка російської агресії на Донбасі слід очікувати з початком осені. Саме в цей період активізуються проросійські найманці разом з кадровими військовими.

Про це повідомив військовий експерт і блогер Олексій Арестович в відеоінтерв'ю "Апострофу". Він зазначив, що Кремль використовує нові методи війни на Донбасі - тактику "тисячі порізів". Але атаки на Маріуполь чекати не варто.

Виток агресії припаде на вересень, оскільки у російській армії після цього періоду падає боєздатність. В запас звільняють велику кількість солдатів-строковиків, що призводить до кадрового голоду.

"Це означає, що до вересня вони повинні вирішити всі свої військові проблеми. Я не чекаю особливих подвигів від них на Донбасі, на кшталт спроби взяти Маріуполь. Ми там сильніше. А ось нескінченне загострення, тактика тисячі порізів, щоб лилася кров, і ця кров була підхоплена і розкручена в ЗМІ, щоб вирували солдатські матері, обурення, патріоти, - це так. Це готується, щоб писали в соцмережах, що Мінські угоди не працюють, а "проклятий режим Порошенко вбиває наших солдатів", - підсумував свій прогноз Арестович .

Популярні новини зараз

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Показати ще

Принцип тактики "тисячі порізів" запозичили у Китаю. Саме цей спосіб страти вважався самим болісним. Від тіла жертви відрізали невеликі фрагменти тіла протягом тривалого періоду часу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, ватажок терористів "ДНР" Олександр Захарченко анонсував зачистки в лавах бойовиків.