Електромобілі можуть стати дешевше автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння до 2025 року.

Як пише Bloomberg, зниження вартості електромобілів відбудеться у зв'язку з падінням цін на акумулятори. Падіння цін буде відбуватися навіть незважаючи на зростання попиту на літій - матеріал, необхідний для виробництва літій-іонних батарей.

Таким чином, зростання в масовому виробництві літій-іонних акумуляторів знизить вартість батарей з 208 до 70 доларів за кіловат-годину до 2030 року. Також журналісти відзначили, що світовим лідером з виробництва електрокарів є Китай.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що український парламент розглядає прийняття 15-річної стратегії розвитку ринку електрокарів в країні. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Прийняття законопроектів – це найдешевші в Європі електрокари для українців, створення нового сучасного типу виробництва, тисячі високотехнологічних робочих місць і відмова від російських нафтопродуктів", – написав у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Українці в 2018 році почали масово скуповувати електрокари. Це вплинуло на місце України в глобальному рейтингу країн з найбільш швидким розвитком ринку автомобілів. Отже, наша країна опинилася на дев'ятому місці в списку найбільш просунутих. Варто відзначити, що в минулому році Україна займала в аналогічному рейтингу п'яте місце. Як підкреслюється у виданні, тоді це стало сюрпризом — країна показала, як бідні держави можуть розвивати ринок електромобілів.

Варто відзначити, що в минулому році Україна займала в аналогічному рейтингу п'яте місце. Як підкреслюється у виданні, тоді це стало сюрпризом — країна показала, як бідні держави можуть розвивати ринок електромобілів.

Крім того, видання InsideEV's поінформувало, що в 2017 році порівняно з 2016 роком продажі електромобілів зросли майже вдвічі, і звернув увагу, що половина з цих машин — користовані Nissan Leaf, які завозили з США.