У вівторок, 20 березня, стало відомо, що у Чернівцях рятувальники ДСНС змогли допомогти відігріти 100 лелек, які замерзали через складні погодні умови на початку весни. Про це йдеться на сторінці ДСНС в Facebook.

Відзначається, що рятувальники привезли і розклали птахам сіно, корм і все необхідне для їх нормального проживання у цій місцевості.

Крім того, один з рятувальників зазначив, що сьогодні вранці від корму залишилася половина, лелеки продовжували залишатися біля сіна. Також він додав, що лелеки прилітають на це місце кожен рік, і кожен рік вони їм допомагають.

У той же час в ДСНС закликали місцевих жителів повідомляти про місця знаходження лелек, яким потрібна допомога.

"Друзі, не будьте байдужими. Якщо ви помічаєте лелек, то повідомте про місце їх розміщення представникам органів місцевого самоврядування, керівникам громадської природоохоронної організації або волонтерам", - заявили рятувальники.

Популярні новини зараз
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Показати ще

Ще в ДНСН порекомендували не лякати птахів. Також не слід підходити до них ближче ніж на десять метрів. Адже кожен наступний їх політ - це витрата енергії.

Варто відзначити, що через погані погодні умови лелеки по всій країні опинилися у складному становищі, і місцеві жителі допомагають їм перебути холодну погоду.

Дивіться відеосюжет про порятунок лелек

Рятувальники #ДСНС долучаються до флешмобу #рятуємо_лелек

Рятувальники #ДСНС долучаються до флешмобу #рятуємо_лелек Традиційно, лелеки повертаються в Україну наприкінці березня — на початку квітня. Проте цьогоріч пернатим не пощастило із погодою, і чимало лелек опинилися у сніговому полоні. Допомогти птахам «перезимувати» весну долучаються тисячі людей з усієї країни. Не залишаються байдужими і рятувальники. Разом з місцевими мешканцями вони облаштовують місця для перебування лелек: закладають сіно та забезпечують птахів кормом. Друзі, не будьте байдужими! Якщо ви помічаєте лелек, то повідомте про місце їх розміщення представників органів місцевого самоврядування, керівників громадської природоохоронної організації або волонтерів. Також нагадуємо, що птахів не можна лякати! Не слід підходити до них ближче, як на десять метрів. Кожен наступний їх політ - це витрата енергії. А це дуже небезпечно для їх життя саме зараз, кли вони виснажені не лише перельотом, а й холодною і сніжною погодою. МВС України Микола Чечоткін

Posted by ДСНС України on Tuesday, 20 March 2018

Нагадаємо, що днями робоча група Чорнобильської АЕС врятувала бродячого собаку – він забрався на саркофаг над реактором станції. Про це стало відомо завдяки публікації відео на YouTube.

Двоє робітників піднялися на дах стометрового будівлі, щоб врятувати тварину. В ході рятувальної операції їм довелося скористатися альпіністським спорядженням. Закріпивши на собаці рятувальні ремені, робочі разом з твариною спустилися на землю.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в мережі з'явився новий герой-улюбленець серед братів наших менших. Пес на прізвисько Йогі просто закохав у себе тисячі користувачів, а особливо привертають увагу його очі, які схожі на людські. Враження людських рис створюється за рахунок очей собачки, надбрівних дуг і рота.