Епідемія в Україні: стало відомо про чорний ринок довідок

поділитись
Лікарі застерігають від такого вирішення проблем

Медики пояснили українським батькам, в чому полягає небезпека підробки довідки про щеплення від кору, яку можна придбати на чорному ринку

Про це повідомляє Politeka.

Головна небезпека полягає в тому, що якщо дитина все ж заразитися і потрапить до медиків з кором, лікарі, побачивши амбулаторну карту, будуть автоматично виключати версію кору.

Крім того, якщо батьки з часом вирішать поставити дитині реальне щеплення, медики не підуть на це без додаткових пояснень, адже в карті стоїть позначка про щеплення.

Відзначимо, зараз в Україні користується широкою популярністю чорний ринок медичних довідок. У мережі можна знайти безліч оголошень, де пропонують довідки від лікарняного листа, довідки про вагітність до форми 026/о.

Однак у зв’язку зі спалахом кору інтернет-рішали зізнаються, що дістати потрібну довідку зараз проблемно. Однак батьки викручуються – виходять на лікарів і медсестер і з ними домовляються.

"Таких випадків дуже багато, і останнім часом вони почастішали. Батьки приходили і до мене, і до моїх колег з довідками, де відзначені щеплення, але при цьому вони зізнаються, що жодного щеплення вони не робили або якесь конкретне щеплення вони не робити, а просто заплатили медпрацівникові", – заявив доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика Федір Лапій.

Епідемія кору шириться Україною.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський напророкував масові смерті.

 

Автор матеріалу: 
Ярослав Степанов
Теги: 
довідка, купівля, чорний ринок
Вибір редакції, Політика
18.08.2018
Центр Києва перекрили, правоохоронці стоять уздовж Хрещатика
0
0
18:55 18.08.2018
Один Богдана Уцехи, концертний фотограф Дмитро Клочко, написав зворушливий пост у своєму Facebook
0
0
18:00 18.08.2018
Підтоплено близько 50 будинків, сімох місцевих жителів довелося евакуювати
0
0
17:22 18.08.2018